Księga Intencji

Wasze prośby, dziękczynienia wysyłane za pomocą poniższego formularza będą zbierane przez cały tydzień. Następnie będą przedstawiane Pasierbieckiej Pani podczas cotygodniowej nowenny w sobotę.

W ręce Internautów, wirtualnych Pielgrzymów Sanktuarium w Pasierbcu, oddajemy Księgę Intencji Modlitewnych, która będzie na bieżąco aktualizowana i moderowana.

Intencje, Prośby, Podziękowania…Matko Najświętsza proszę uproś dla mnie uleczenie wszystkich ran serca, zarówno tych z dzieciństwa, jak i tych z dorosłego życia. Proszę pomóż mi, abym odzyskała pokój w sercu. Maryjo, proszę Cię o dobrego męża i łaskę macierzyństwa – Ty wiesz jak bardzo pragnę zostać mamą. Proszę pomóż mi. AmenMateczko Pasierbiecka, miej w Swej Matczynej opiece moją rodzinę, strzeż od złego i prowadź nasz zawsze do Swojego Syna. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całej rodzinie.Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Panie Jezu Chryste uczyń Nataszę, Jana, Michała i Martynę niewidzialnymi dla ich wrogów, uwolnij ich od wpływu szatana, udziel im zdrowia, darów Ducha Świętego, opieki Chórów Anielskich w czasie podróży i błogosław w każdej sprawie. AmenMatko Pocieszenia błagam o powrót do zdrowia dla męża Pawła i wyjście z choroby cukrzycowej oraz w tej trudnej sytuacji proszę Cię o znalezienie pracy dla mnie. Maryjo Ty się tym zajmij i nie zostawiaj nas.Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty, o ulgę w cierpieniu i uzdrowienie dla niej z choroby nowotworowej, o uzdrowienie fizyczne dla Grzegorza oraz o potrzebna dla nich łaski i Boże błogosławieństwo.Pani Pasierbiecka dziękuję za wszystkie łaski jakie zsyłasz na rodzinę Wojtka. Dzisiaj gorąco proszę o dalszą opiekę nad ich rodziną. Wyproś im łaskę: zdrowia, wytrwałości, cierpliwości , mądrości, radości życia codziennego, a Wojtkowi uzyskanie pełnej sprawności fizycznej i umysłowej oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Jezu Miłosierny miej nas w swej opiece.Pasierbiecka Pani bardzo dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem i proszę o zaspokojenie potrzeb duchowych mojej matki. Miej naszą rodzinę w swojej opiece.

 

 Matko Boża proszę żeby Piotr miał przyznaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej żeby lekarz był miły dla Piotra i przyznał rentę Piotrowi na dłuższy czas na komisji lekarskiej w ZUS