Księga Intencji

Wasze prośby, dziękczynienia wysyłane za pomocą poniższego formularza będą zbierane przez cały tydzień. Następnie będą przedstawiane Pasierbieckiej Pani podczas cotygodniowej nowenny w sobotę.

W ręce Internautów, wirtualnych Pielgrzymów Sanktuarium w Pasierbcu, oddajemy Księgę Intencji Modlitewnych, która będzie na bieżąco aktualizowana i moderowana.

Intencje, Prośby, Podziękowania…Intencja blagalna o laske nawrocenia i uwolnienia od zlego oraz cud uzdrowienia psychicznego i fizycznego dla Lukasza. Serdeczne Bog zaplacMatko Boża proszę żeby Piotr nigdy nie miał kłopotów z prawem żeby wszystko było dobrzeMatko Boża proszę cię o szczęśliwy przebieg komisji lekarskiej w ZUS dla Piotra żeby Piotr miał przyznaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej żeby lekarz przyznał rentę Piotrowi na dłuższy czasMatko Boża Pocieszenia, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zaspokojenie potrzeb duchowych mojej mamy.Pani Pasierbiecka dziękuję za wszystkie łaski jakie zsyłasz na rodzinę Wojtka. Dzisiaj gorąco proszę o dalszą opiekę nad ich rodziną. Wyproś im łaskę: zdrowia, wytrwałości, cierpliwości , mądrości, radości życia codziennego, a Wojtkowi uzyskanie pełnej sprawności fizycznej i umysłowej oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Jezu Miłosierny miej nas w swej opiece.prosze o dar potomstwa dla Andrzeja i Martyny potrzebne łaski dar żywej wiary dobro i nawrocenie w ich sercachMatko Boża Pocieszenia z obrazu w Pasierbcu, proszę Cię o zdrowie psychiczme, spokojną główke dla mojej wnuczki Kali, o dobry i bezpieczny rok szkolny dla Niej. Proszę o zdrowie dla mojej córki, by zdołała podołać całej tej sprawie i by też osiągnęła spokój psychiczny. Matko najcudowniejsza zawierzam Tobie obie dziewczyny, otocz Je swoją cudowną opieką i mocą. Mam nadzieje, na szybkie odwiedzenie Sanktuarium i podziękowanie.Matko Boża we wrześniu mam urodziny i imieniny, proszę pochyl się szczególnie w tym czasie nade mną (Izabelą) i weź mnie pod Swoją opiekę. Wyproś u Jezusa wysłuchanie wszystkich moich próśb i błagań pomyślnie i szczęśliwie. Prosi IzabelaMateczko Pasierbiecka, z całego serca dziękuję za opiekę nad moją rodziną. Dzisiaj przychodzę prosić o zdrowie dla mnie I całej rodziny. Miej w Swej Matczynej opiece moje wszystkie wnuki proszę o dary Ducha Św dla nich, pokorę i cierpliwość.Matko Boża z Pasierbca pomoż w klasie IVC, by dzieci i rodzice tej klasy storzyli dobre warunki do rozwoju i nauki. Pomóż Matko Boża zażegnać konflikty i proszę o mądrość dla rodzicow.Matuchno,proszę o łaskę uzdrowienia dla chorego Bogdana udziel mu laskę zdrowia aby nowotwór się zatrzymał .Matko Pasierbiecka proszę uratuj mnie z nałogu alkoholowego.