Przejdź do treści

Księga Intencji

W ręce Internautów, wirtualnych Pielgrzymów Sanktuarium w Pasierbcu, oddajemy Księgę Intencji Modlitewnych, która będzie na bieżąco aktualizowana i moderowana

Intencje, Prośby, Podziękowania…

O pokój w Ukrainie i na całym świecie.O światło Ducha św.dla rządzących Polską.Maryjo udziel pokoju dniom naszym.

O uzdrowienie dla Katarzyny ustanie jej cierpienia i samotności. O odbudowanie relacji z Wojciechem i i miłość rodzinną

Proszę cię matko dla mnie o siłę i cierpliwość.Poprowadz moje życie obym dała radę we wszystkich przeciwnościach w tobie moja ostatnia nadziej

O spokój duszy i wieczną radość dla mojej Mamy Stanisławy (+19.12.2019)

Matko Pocieszenia,
miej w opiece moją siostrę Urszulę , jest teraz po operacji i potrzebuje twojego wsparcia .

Matko Pocieszenia,
bardzo Cię proszę pomóż mojemu bratu Józefowi i Kasi ,aby mogli mieć dziecko ,wstawiaj się za nimi u twojego syna .

Pani Pasierbiecka dziękuję za wszystkie łaski jakie zsyłasz na rodzinę Wojtka. Dzisiaj gorąco proszę o dalszą opiekę nad ich rodziną. Wyproś im łaskę: zdrowia, wytrwałości, cierpliwości , mądrości, radości życia codziennego, a Wojtkowi uzyskanie pełnej sprawności fizycznej i umysłowej oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Jezu Miłosierny miej nas w swej opiece.

Maryjo proszę wyzwól moją mamę Mirosławę i mnie Izabelę z ciężkiego i trudnego położenia. Proszę uratuj mnie i mamę z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją skomplikowaną sprawę. Matko Boża Pocieszenia ulituj się i wysłuchaj mych próśb i błagań.

Pasierbiecka Pani Pocieszenia dziękuję za wszystkie łaski jakie zsyłasz na moją Rodzinę, dzisiaj z całego serca proszę o dalszą opiekę nad mężem, dziećmi i wnukami. Proszę o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Aniołów Stróżów w każdej chwili naszego życia.

O Boże błogosławieństwo dla sąsiadki Teresy, z okazji imienin. Bóg zapłać za modlitwę!